Huśtawki
ogrodowe

Huśtawki ogrodoweStelaż huśtawki ogrodowej

RADOŚĆ BUJANIA

Ogród to miejsce stworzone do wypoczynku i relaksu. Daje on możliwość wytchnienia niemalże o każdej porze roku, choć przyznać trzeba, że w miesiącach ciepłych jest tu zdecydowanie najpiękniej, a i uciechy są największe. Ten zielony kawałek przestrzeni pozwala na zabawę od świtu do zmierzchu i jest wręcz nieoceniony dla rodzin z dziećmi czy zwierzakami domowymi. Cóż daje dzieciom większą radość niż huśtanie się? No właściwie nie tylko dzieciom...

Dorosłym też! Tak jak to się ma w przypadku tej wesołej gromadki, która już od kilku dobrych godzin okupuje huśtawki ogrodowe. Bocianie gniazdo to zdecydowany ich faworyt, pozwala bowiem całej czwórce na wspólną zabawę podczas huśtania. Jest ono na tyle stabilne i stosunkowo nisko zawieszone, że nawet najmłodszy synek uwielbia taką zabawę. W ogóle się nie boi, choć jeszcze rok temu zdarzało mu się reagować płaczem.

Odkąd przyszła wiosna i zrobiło się cieplej, huśtawka ogrodowa stała się najczęściej używanym sprzętem w tej rodzinie i wygrała nawet z telewizorem. Czas spędzony razem jest cenny, a zabawa fantastyczna i to bez względu na wiek. Ale cóż to? Mała wspólna sesja fotograficzna! Na ławeczce jest tyle miejsca, że zmieści się każdy bez problemu. Jeszcze tylko chwila i gotowe - kolejne zdjęcie do rodzinnego albumu. A teraz znów można się pohuśtać - huśtawka ławeczka jest do tego idealna. A stelaż huśtawki ogrodowej na tyle wytrzymały, że bez problemu utrzyma całą czwórkę. Ławeczka jest też wprost stworzona, żeby usiąść i napić się wspólnie gorącego kakao. To świetny pomysł, bo tato właśnie niesie 4 spore kubki tego pysznego napoju. To dla rodziców świetny relaks po pracy, a dla ich pociech chwila na złapanie oddechu przed kolejną porcją zabaw.

Ale cóż to? Koniec zabawy? No tak zrobiło już się na tyle późno, że czas wracać na kolację. Córka zadecydowała, że będzie jajecznica ze szczypiorkiem z przydomowego ogródka i narwała pełną garść ciemnozielonych pachnących źdźbeł.


Nasi klienci o huśtawkach

Huśtawka godna polecenia, po przymocowaniu do podłoża jest stabilna, bocianie gniazdo bardzo fajne, łatwy montaż.

2022-07-15 Barbara, Goczałkowice-Zdrój

Fantastyczny zestaw dla całej rodziny Polecam

2022-07-13 Katarzyna, Dębno

produkt dobrze wykonany, ładnie się prezentuje, przy tej cenie nie mam zastrzeżeń

2022-07-29 Robert, Cegłów

Blog

Leniwie jak na hamaku, wesoło jak na huśtawce czy intensywnie jak na drążkach ogrodowych
Każdy wybierze coś dla siebie w naszych artykułach na blogu

Jak urządzić plac zabaw w ogrodzie?

Posiadanie domu z ogrodem daje nam wręcz nieograniczone możliwości kreacji. Ta dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu może posłużyć nam zarówno za warzywniak, przestrzeń do rekreacji, ale równie dobrze możemy tam urządzić plac zabaw dla naszych pociech.

Jak zabezpieczyć huśtawkę ogrodową na zimę?

Kiedy chłodne dni zaczynają zbliżać się wielkimi krokami, warto zadbać o przygotowanie huśtawki ogrodowej do zimowania. Brak odpowiedniej ochrony huśtawki przed żywiołami może spowodować powstanie uszkodzeń, które skutecznie skrócą jej żywotność