Blog

Leniwie jak na hamaku, wesoło jak na huśtawce czy intensywnie jak na drążkach ogrodowych
Każdy wybierze coś dla siebie w naszych artykułach na blogu

Jak urządzić plac zabaw w ogrodzie?

Posiadanie domu z ogrodem daje nam wręcz nieograniczone możliwości kreacji. Ta dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu może posłużyć nam zarówno za warzywniak, przestrzeń do rekreacji, ale równie dobrze możemy tam urządzić plac zabaw dla naszych pociech.

Jak zabezpieczyć hamak ogrodowy na zimę?

Hamak to jeden z najpopularniejszych elementów letniego ogrodu. Stanowi często alternatywę dla popularnych mebli ogrodowych. Umożliwia relaks w ciepłe dni, jednak wymaga również odpowiedniej konserwacji przed zimą. Jak zabezpieczyć hamak na zimę? O czym warto pamiętać?

Jak zabezpieczyć huśtawkę ogrodową na zimę?

Kiedy chłodne dni zaczynają zbliżać się wielkimi krokami, warto zadbać o przygotowanie huśtawki ogrodowej do zimowania. Brak odpowiedniej ochrony huśtawki przed żywiołami może spowodować powstanie uszkodzeń, które skutecznie skrócą jej żywotność

Bocianie gniazdo czy ławeczka – co wybrać?

Bocianie gniazdo i ławeczka to dwie najpopularniejsze huśtawki ogrodowe dla dzieci. Choć obie formy dają ogrom zabawy, to jednak nieco się od siebie różnią, dlatego nic dziwnego, że rodzice zastanawiają się, co wybrać.

Dlaczego warto mieć hamak w ogrodzie?

Posiadacze domu z ogrodem bez wątpienia mogą zaliczyć się do grona największych szczęśliwców. Nic bowiem nie jest większym przywilejem, niż posiadanie dodatkowej przestrzeni wokół domu, którą można zaaranżować i idealnie dopasować do własnych potrzeb

Street workout we własnym ogrodzie – czemu nie?

Street workout to obecnie jedna z najpopularniejszych form treningu kalistycznego, która potrafi przyczynić się nie tylko do wyrzeźbienia naszej sylwetki, ale także potrafi sprawić, że szybko odzyskamy siły i energię do działania.

Stelaż huśtawki ogrodowej – metalowy czy drewniany?

Huśtawka ogrodowa to taki mebel, z którego cieszą się zarówno dzieci, jak i dorośli. To właśnie tutaj można oddawać się szalonym zabawom lub wręcz przeciwnie — regenerującemu wypoczynkowi.

Stelaż hamaka – na co zwrócić uwagę?

Hamak ze stelażem powinien być nie tylko trwały, czy stabilny. Równie ważną rolę odgrywa jego wygląd, który sprawi, że ten będzie pasować do otoczenia.

Jak dobrze podciągać się na drążku?

Drążek treningowy z pozoru przedmiot niewielki, prosty w użytkowaniu i konstrukcji. Jednak każdy, kto tylko zaczyna z nim ćwiczyć, dość szybko orientuje się, że jego stosowanie nie jest aż tak proste, jakby się to początkowo wydawało.