Drążki
ogrodowe

Drążki ogrodoweDrążek do ćwiczeń

AKTYWNY RELAKS

Własny ogród to szerokie możliwości zarówno odpoczynku, jak i działania. Można beztrosko i bezkarnie wylegiwać się całe popołudnie sącząc kawę lub prosecco. Można także aktywnie poruszać się podczas zabawy z dziećmi czy też włochatymi pupilami. Ale to nie jedyne możliwości płynące z posiadania własnego ogrodu...

Ogród można potraktować jako teren do codziennych ćwiczeń. Tak ja ta wysportowana, pełna energii para, pracująca nad swoją kondycją fizyczną. Na idealnie przystrzyżonej trawie znalazło się miejsce na strefę fitness i powstała domowa siłownia w ogrodzie. Taki street workout przy własnym domu to świetna alternatywa dla miejsc w których wcześniej ćwiczyli. Nie muszą już wychodzić na plac zabaw czy do parku, żeby zadbać o własną kondycję fizyczną. A aktywny relaks jest ich ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Zdecydowanie ruch i zdrowie są dla niech ważne.

Ona drobna smukła blondynka chętnie wykorzystuje drążki do ćwiczeń. On wysoki i umięśniony, kondycję i wygląd zawdzięcza częstym ćwiczeniom na drążkach ogrodowych. Oboje zawsze rozpoczynają ćwiczenia od solidnej rozgrzewki i stretchingu. Po takim solidnym rozgrzaniu pora przejść do ćwiczeń. Domowa siłownia w ogrodzie, ale tej dwójce ogromne możliwości. Mężczyzna uwielbia ćwiczenia wytrzymałościowe i gimnastyczne. Dlatego chętnie korzysta z drążka do ćwiczeń. Dzięki podciąganiu wzmacnia swoje mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej oraz brzucha. Po jego sylwetce widać, że robi to systematycznie. W tym samym czasie kobieta korzysta z drabinki, która stanowi cześć domowej siłowni w ogrodzie. Regularne ćwiczenia na drabince ogrodowej pozwalają jej wzmocnić kilka grup mięśnia na raz. Na pierwszy rzut oka widać, że jej wytrzymałość tej drobnej dziewczyny jest bardzo duża, a gibkość niesamowita.

Po godzinie ćwiczenia dobiegły końca, zmęczeni, ale uśmiechnięci podążyli do własnego domu, aby udać się na zasłużony odpoczynek.

Nasi klienci o drążkach

Z całego systemu treningowego do ogrodu jestem zadowolony, bo nie buja się dziwnie na boki i całkiem porządnie się prezentuje w porównaniu do poprzednich rozwiązań, które używałem. Mocne to wszystko, aż chce się ćwiczyć.

2021-08-30 Michalski

Drążek do podciągania w ogrodzie sprawdza się lepiej niż myślałem, no i montaż dość mało inwazyjny, jeżeli tak można powiedzieć. Chciałem samodzielnie robić, ale po analizie cen i jakości tego rozwiązania postanowiłem kupić. Nie ma sensu nawet samodzielnie niczego zaczynać.

2021-09-15 Marek

Wydaje mi się, że drążek bardzo dobrze wypada po właściwym montażu, a poręcze to świetny dodatek dla tych osób, które chcą po prostu nieco bardziej rozszerzyć trening. Kupiłbym jeszcze raz.

2021-09-27 Robert

Blog

Leniwie jak na hamaku, wesoło jak na huśtawce czy intensywnie jak na drążkach ogrodowych
Każdy wybierze coś dla siebie w naszych artykułach na blogu

Jak urządzić plac zabaw w ogrodzie?

Posiadanie domu z ogrodem daje nam wręcz nieograniczone możliwości kreacji. Ta dodatkowa przestrzeń na świeżym powietrzu może posłużyć nam zarówno za warzywniak, przestrzeń do rekreacji, ale równie dobrze możemy tam urządzić plac zabaw dla naszych pociech.

Street workout we własnym ogrodzie – czemu nie?

Street workout to obecnie jedna z najpopularniejszych form treningu kalistycznego, która potrafi przyczynić się nie tylko do wyrzeźbienia naszej sylwetki, ale także potrafi sprawić, że szybko odzyskamy siły i energię do działania.